UPWATCH TOUCH MATTE SILVER-GREY (516)

Fiyat : $60.61(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 5
Stok Miktarı : 5

42mm Kadran Genişliği
Özel MAT Çelik Kasa
Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Gri polikarbon silikon kayışı ve özel mat çelik kasası ile tam bir uyum ortaya koymaktadır. Lityum pil ile uzun süre çalışır. Özel siyah cam dokunmatik olarak işlem yapılmasını sağlar. Ekranda saat bildirgesi yalnızca ekrana dokunulması ile görünür hale gelir. Özgünleştirme ile kasaya yazılacak isim sayesinde Upwatch Touch Silver&Grey kişiye özel hediye olarak da alınabilir. Uygun fiyatı alıcıların dikkatini çekmesine yardımcı olmaktadır. 42mm kadran genişliğine sahip bir modeldir.
Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.