UPWATCH TOUCH MATTE GOLD-PURPLE (536)

Fiyat : $62.46(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 5
Stok Miktarı : 5

42mm Kadran Genişliği
Özel Mat Gold Kaplama Kasa
Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

42mm kadran genişliği bulunuyor. Özel mat gold kaplama kasaya sahip bir dijital saat modelidir. Şık tasarımı gece ve gündüz için uygun olmasını sağlamaktadır. Lityum pil ile uzun süre kullanılabilir. Mor sevenler için polikarbon silikon kayışı mor renktedir. Uygun fiyatı ile de ön plana çıkan bir modeldir. Kasa üzerine basılacak olan isim ile özgünleştirme yapılabilir. Kişiye özel hediye olması açısından verilen siparişlerde bu şekilde seçimler yapılarak kişisel kullanım uygun hale getirilebilir.


Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.