UPWATCH TOUCH MATTE GOLD-BLUE CAMOUFLAGE (1271)

Fiyat : $62.89(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 5
Stok Miktarı : 5

42mm Kadran Genişliği
Özel Kaplama Gold Kasa
Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Siyah polikarbon silikon kayış ile şık bir görünüm ortaya koymaktadır.42 mm kadran genişliği bulunuyor.Lityum pil ile uzun süre kullanılabilir. Özel kaplama gold kasaya sahiptir. Özel siyah cam tamamen dokunmatik olarak çalışır. Ekranda saat göstergesi yalnızca ekrana dokunulduğundan görüntülenir. Gold ve siyah rengin uyumunu bir arada bulabileceğiniz gündüz ve gece şıklığında tercih edebileceğiniz bir modeldir. Upwatch Touch Gold&Camouflage özgünleştirme işlemi sayesinde isme özel bir olarak hazırlanabilir. Led saat modelleri arasında şık tasarımı ile ön plana çıkan saat modelidir.

 
Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.