UPWATCH LED RED-BLACK (456)

Fiyat : $27.80(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 48
Stok Miktarı : 48

42mm Kadran Genişliği
Özel Kaplama Çelik Kasa
Çelik Butonlar
Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Up Watch Led Red BLack Unisex; dijital özellikleriyle kullanışlı olup, kaliteli malzemesiyle de uzun ömürlüdür. Kırmızı renkli çelik kasası, siyah renkli özel polikarbon silikon kayışı , çelik butonları ve aynalı kadranıyla şık bir görünüme sahiptir. Unisex kullanıma uygunluğuyla bay ve bayanların ilk tercihleri arasındadır. Aynalı ekranı üzerine yazılan isim ve sembollerle kişiye özel hediye saat seçeneği olarak da ön plana çıkar.Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.