UPWATCH LED MINI RED-BLACK (616)

Fiyat : $27.58(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 49
Stok Miktarı : 49

34mm Kadran Genişliği
Özel Kaplama Çelik Kasa
Çelik Butonlar
Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Up Watch Led Mini Red Black kol saati modeli ince bilekli kişiler ve çocuklara özel olarak tasarlanmıştır. Tasarımında özel polikarbon silikon kayışında siyah, çelik kasasında kırmızı renk kullanılmıştır. Aynalı ekranı ve çelik butonlarıyla da şık görünümü tamamlanmış mini dijital kol saati modelidir. Aynalı ekran üzerine kişiye özel isim yazılır. Bu özelliğiyle kişiye özel kol saati ve hediyelik kol saati seçeneğinde sıkça tercih edilir. Uygun fiyat ve taksit avantajları mevcuttur.
Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.