UPWATCH LED BLACK-PINK (468)

Fiyat : $28.65(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 1003
Stok Miktarı : 1003

42mm Kadran Genişliği
Özel Kaplama Çelik Kasa
Çelik Butonlar
Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

UP Watch Black&Pink Unisex kol saati, siyah kadran ve pembe silikon kayışlıdır. 42 mm kadran genişliği, çelik kasa, çelik tuş ve aynalı kadrana sahiptir. Led saat modelinde aynalı kadran üzerine isteğe bağlı isim ve sembol lazer işleme yapılmaktadır. Yapılan isim işleme ile kişiye özel hediye kategorisinde sık tercih edilen modeldir. Tuşlara basıldığında aynalı ekran üzerinde saat görüntülenir. Uygun fiyat ile sunulmaktadır.


Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.